7 Ağustos 2017 Pazartesi

Makam Bayrağı İle Kurumsal Kimlik Edinin

Makam Bayrağı sizinle birlikte alakalı müessesesi, bulunduğunuz organizasyonu temsil eden bir öğedir. Çoğunlukla yönetici masaları üzerinde ve makam odalarında bulundurulur. Başta ülkemiz, diğer ülke ve markaları temsil etmekte en büyük görsel personeldir.

Makam Bayrağı’nın masanız üzerinde bulunması bu arada sizin için bir prestij göstergesidir. Bu bayrak çeşidinin kullanım sebebi Kamu Müessese ve Özel Kuruluşlarda farklılık gösterebilir. Ancak asıl emeli gelen misafirlerinize temsil ettiğiniz alanın bir marka değeri taşıdığını vurgulamaktır.

Ülkeleri simgeleyen Makam Bayrağı biraz daha değişik emel taşısa da netice itibari ile varlık sembolüyle birlikte alakalı ülkenin marka simgesidir.

Makam Bayrağı Kullanım Alanları

Kamu Müesseseleri
Özel Müesseseler
Yönetici Masaları
Ferdi
Müessesesel
Kumaş Cinsi: Polyester saten

Baskı Çeşidi: Dijital baskı

Aksesuar: Sarı Sim veya Gümüş Sim, Pvc Asetat veya Tela

Makam Direkleri

Materyal: Bronz veya Krom metal

Ebat: Yükseklik 245 santimetre

Alt tepsi çapı: 30 santimetre

Elit Bayrak tüm makam bayrağı siparişlerinizde şart olan özen ve hassasiyeti göstererek ihtiyacınıza yönelik bayrak çözümleri oluşturmaktadır. Sunuma hazır olan tüm makam bayrak çeşitlerimizi gönül rahatlığı içinde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz...

Elit Bayrak olarak tüm Makam Bayrağı siparişlerinizi en kısa müddette hazırlamaktayız. Bayrak siparişleriniz için ücret önerisi alabilirsiniz. Hızlı ücret önerisi almak için lütfen bizi arayın.

1 yorum:

  1. Bende kendi firmam için bu ürünlerden almak istiyorum. Geri dönüş yaparmısınız lütfen.

    YanıtlaSil

Makam Bayrağı Nasıl Yapılır?

Kurumsal kimliğinizi öne çıkarmak için makam bayrağı ile ofisinizi süsleyebilirsiniz. Günlük yaşantımızda makam bayrakları firmaları terci...